Vuxplus Farkıyla İlk İzlenim Önemlidir !

Responsive Web Tasarım ve Programlama Nedir?

Yapılan web sitelerin tüm mobil cihazlarla uyumluluğunu sağlayan responsive tasarımdır. Telefon, Tablet ve Bilgisayar hepsine göre düzenli boyutlanması ekran genişliği ve yüksekliğinin hepsine uyumlu olmasıdır. Programlama müşterilerin dinamik yani yönetilebilir istedikleri web siteler var. İstedikleri zaman menü, kategori, iletişim, slider, ürün, veya fiyat sitelerinin kimliklerine göre bunları ekleyebilir düzeltelebilir veya silebilir.İşte Web programala burda devreye giriyor. Site içeriğinin yönetilebilir olması.

Kişisel ve kurumsal web site tasarımlarında müşterilerimizle birebir görüşerek ihtiyaçlarını belirliyor, onları hedef kitlelerine en doğru şekilde ulaştıracak çözüm önerileri sunarak beklentilerini karşılamaya çalışıyoruz.

Sizin için yapmış olduğunuz Web Tasarım, oluşum aşamasında sizlere gösterliyor ve sizlerle beraber istediğiniz eklentileri, özellikleri, rekleri burası böle olsun şurası böyle olsun nasıl isterseniz sitenizi responsive tüm ekranlara uyumlu kodlayıp en kısa sürede sizlere teslim ediyoruz.

Site içeriklerinizi istediğiniz gibi dinamik yönetilebilir veya değiştirilebilir yapıyoruz. Web Sitenize eklediğiniz bilgileri hostumuzda belirli aralıklarla yedeklerinizi alıyor güvenliğinizi garanti altına alıyoruz. tüm web sitelerimizi kendi Server'ımızda barındırmaktayız. Buda tüm bilgilerin gizliliğini ve güvenliğini sağlamakta.

  • HTML5
  • CSS3
  • RESPONSİVE
  • PHP
  • MYSQL
  • E-TİCARET