Özel Yazılım İle Hızlı ve Pratik Çözüm

Özel Yazımlarla İşlerinizi Hızlı, Pratik ve Düzenli yapalım... Stok takip, Barkod, Cari Hesap, Kasa ve size lazım olan tüm modülleri ekleyebilir sizler için özel bir hale getirebiliriz.

Örn. Müşteri takip etmeniz gereken bir işiniz var ve bilgilerin kaybolmaması gerekiyor. Ozaman siz gerekenleri söylüyorsunuz ve biz yapıyoruz... Örn. Ürün saymak mı istiyosunuz? stok görmek takip etmek mi istiyorsunuz? istediğinizi söylüyorsunuz ve biz yapıyoruz...

Özel Yazılımların amacı sizlerin ihtiyacları doğrultusunda iş akışlarınıza göre analizleri yapıyor tasarlıyor en pratik ve hızlı bir şekilde çözüme gidiyoruz.Hazır paket programları satın aldığınıda tüm ihtiyaclarınızı karşılamaz ama size özel yapılan yazılım tüm pratikliğiyle her ihtiyacınızı karşılıcak şekilde tasarlanır işte bizde tam bunu yapıyoruz. Siz ihtiyacınız olanı söylüyorsunuz biz daha fazlasınızı yapıyoruz.

Özel Yazılımın Paket Yazılımlara Göre Avantajı

Özel yazılım paket yazılımlara göre daha uygun fiyatlı ve daha hızlı çalışır. Sürekli teknik destek sağlanabilmesi. Üstüne istediğiniz entegrasyonu yapabiliyoruz. Uzaktan tek bir güncelleme ile değişiklikler sağlanıyor. Paket programlar eskir ve üstüne güncellemeler bir zaman sonra gelmez ama özel yazılımlarımız son yazılım dilleriyle en güncel kodlama yapısıyla kodlanır ve isteğe göre güncellenir.
  • C#
  • MSSQL
  • MYSQL
  • Windows